•  

   

  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY KOMARO

   

   

   

  O nas

   

  Ośrodek Wypoczynkowy KOMARO mieści się w Rybakach k. Miastkowa, 20km od Łomży i Ostrołęki znajdując się w samym środku drogi łączącej te dwa miasta i prowadzącej min.do Warszawy ( ok. 145 km)  . Jest to wyjątkowe miejsce, któremu uroku dodaje położenie w lesie sosnowym nad rzeką Narew, należącą do zespołu Natura 2000, Narwiańskiego Parku Narodowego i Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego.

  Kompleks posiada liczne udogodnienia dla gości, którzy nastawiają się na aktywny wypoczynek, jednocześnie zapewniający przy tym spokój, ciszę i dyskrecję. Na ponad 2hektarowym obszarze zapewniamy atrakcje zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.

   

  Oferujemy:

   

  * Wynajem domków letniskowych. Posiadamy nowe domki 4-osobowe z łazienkami, wykończone klimatycznym drewnem. Na wyposażeniu domku pościel, ręczniki, lodówka, czajnik i naczynia do dyspozycji. Zapewniamy dostęp do w pełni wyposażonej kuchni.

  * Wynajem klimatycznej sali, idealnej na kameralne przyjęcia. Fantastycznie sprawdzają się tu komunie, chrzciny, jubileusze, a nawet wesela. Sala mieści ok. 50 osób. Fantastyczne Panie z zaprzyjaźnionego cateringu dopełniają imprezy, które cieszą się caraz większym zainteresowaniem :)

  * Wynajem namiotu na przyjęcia plenerowe. Zapeniamy naczynia, chłodziarkę, kącik kawowy, dostęp do prądu, grila i miejsce ogniskowe wraz z drewnem.

  * Organizację spływu kajakowego. Polecamy Pisę na początek, która swym urokiem sprawi,ze poczujecie się jak w najbardziej rozsławionych miejscach polecanych na spływ. Tylko że my gwarantujemy brak tłumów, kolejek, ciszę i spokój, pozwalające cieszyć się pięknem dzikiej przyrody i czasem spędzonym z najbliższymi. Dalej trasa prowadzi do Narwi, po czym w zależności od wybranego czasu może zakończyć się w różnych ciekawych miejscach (np. w Nowogrodzie przy Skansenie Kurpiowskim-jednym z najstarszych skansenów w Polsce) lub bezpośrednio w Ośrdoku KOMARO przy ognisku :)

  * Organizację Paintballa. W trakcie min. 3 godzinnej zabawy instruktor przeszkoli Was z zasad bezpieczeństwa oraz rozegra z Wami kilka gier taktycznych na naszym polu pantballowym. Zapewniamy marker dla każdego, mundur, maskę i 100kul. Istnieje możliwość dokupienia kul oraz zakończenia imprezy ogniskiem lub grilem.

  * Park linowy. Posiadamy wysokościowy tor przeszkód rozwieszony na wysokości około 8 metrów, zakończony zjazdem tyrolskim.

   

   

   

   

   

   

  Powyższa oferta ma charakter informacyjny i  nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.