• LATO 2021

  BRAK MIEJSC NA OBOZY STACJONARNE  !!!

  DZIĘKUJEMY :)

   

  OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA WĘDRÓWKI ŻEGLARSKIE !

   

  Czy są tu jakieś rybki?

  A podwodni poszukiwacze skarbów?

  Jeśli woda to Twój żywioł, to mamy coś dla Ciebie! Ten obóz to dni pełne atrakcji, adrenaliny i zabawy. Poczuj się jak ryba w wodzie i zaszalej z nami w te wakacje!

  >>Sprawdź szczegóły

  Fanom gier Fortnite czy Minecraft  i nie tylko przedstawiamy obóz Paintball forest.

  Tutaj stworzysz zgrany team, z którym zbudujesz fortecę i pokonasz przeciwnika ratując świat. Przekonasz się, że fantastycznie można bawić się też w realu!

  >>Sprawdź szczegóły

  Mieszanie, podgrzewanie, wybuchanie… Brzmi dobrze? A to dopiero początek naszych niezwykłych doświadczeń.

  Obóz Mali Odkrywcy jest wspaniałą okazją, by przekonać się, że poznawanie świata może być fascynującą przygodą. Pod okiem doświadczonych wychowawców i instruktorów dowiedziemy, że nauka to nie tylko teoria, ale przede wszystkim pasjonujące eksperymenty i doświadczenia.

  >>Sprawdź szczegóły

  Miłośnicy siatkówki!!!! Coś dla Was!!!  :)

  Duuuuużo sportu, mega treningi, rekreacja i relaks!

  Zapraszamy :)

  >>Sprawdź szczegóły

  Masz duszę artysty? A może po prostu lubisz tworzyć ciekawe rzeczy i piękne wzory…

  Zapraszamy Cię na obóz artystyczny doskonalący techniki handmade. Wszystkie swoje dzieła zabierasz ze sobą do domu! Będą Ci przypominać o super obozie z KOMARami !

  >>Sprawdź szczegóły

   

  Marzysz o tym, aby zwiedzić świat? Interesują Cię obce kraje?

  Przygotowaliśmy dla Ciebie obóz, podczas którego poznasz najciekawsze kraje tego świata. Nauczymy Cię odnajdywać się na mapie i pakować walizkę z rozwagą.

  Każdego dnia będziemy w innym miejscu na świecie! Musisz być tam z nami!

  >>Sprawdź szczegóły


   

  Tym razem zaproponujemy Ci obcowanie z naturą. Zapomnij o szkole i obowiązkach.

  Daj się ponieść przygodzie i poszalej z nami w dziczy!

  Zbudujemy schronienie, postrzelamy z łuku, będziemy się wspinać a potem jeść pyszne pierożki z ogniska! To będzie czas luuuuzuuu i dobrej zabawy!

  >>Sprawdź szczegóły

  Zapraszamy Cię na obóz, podczas którego przetańczysz wiele godzin na sali, na piasku i w wodzie. Nauczysz się rozpoznawać style taneczne. Razem stworzymy niezapomniany show, którym roztańczymy cały obóz!

  >>Sprawdź szczegóły

  Obóz Młoda kadra został stworzony z myślą o tych, którzy widzą siebie w roli opiekuna, wychowawcy, istruktora w przyszłości. Naszym celem jest podniesienie Waszych kompetencji i umiejętności w wielu dyscyplinach, jak również wyczulenie na temat bezpieczeństwa i opieki nad młodszymi.

  >>Sprawdź szczegóły

   

   

  Chcesz być jak Lewandowski? A może bardziej jak Szczęsny? A może po prostu lubisz grać w piłkę nożną? Super!  Tego lata mozemy pograć razem! A do tego nasz trener poprowadzi super treningi, które poprawią Twoją kondycję, refleks i spryt,  doszkalając przy tym techniki niezbędne w rozgrywkach piłkarskich.

  >>Sprawdż szczegóły

   

  Na tym obozie czeka Was moc mazurskich atrakcji! Bezkresne jeziora skąpane w intensywnej kojącej oko zieleni, malownicze niezapomniane wschody i zachody słońca, ogniska do białego rana i wspólne śpiewanie szant, spontaniczne kąpiele w naszych pięknych jeziorach. Do tego szkolenie i rekreacja wysokiej jakości.

  >>Sprawdź szczegóły

   

  Gwarantujemy Wam, że ten wyjazd rodzinny będzie dla Was niezapomnianą przygodą! W tych trudnych czasach jest to świetny pomysł na bezpieczne wspólne wakacje.

  >>Sprawdź szczegóły

   

   

   

   

   

   

  PRZED WYJAZDEM

   

  Jak się spakować?

   

   

   

  Podstawową zasadą jaką należy kierować się podczas pakowania jest zabranie tylko najpotrzebniejszych rzeczy!

   

  - w tym roku obowiązkowo zabieramy maseczkę do zakrywania ust i nosa

  - zawsze zabieramy krem z filtrem i nakrycie głowy

  - bieliznę na każdy dzień  :)

  - dwie pary butów plus klapki

  - bluzy, koszulki, spodnie według upodobań

  - kurtkę przeciwdeszczową

  - kostium kąpielowy i ręcznik na plażę

  - przybory do higieny osobistej i ręcznik

  - niewielki plecak na krótkie wyprawy

  - śpiwór, podusię i latarkę  na wędrówki żeglarskie

  - leki, które bierzemy na stałe (zamknięte w szczelnym opakowaniu i podpisane wraz z instrukcją podawania, wpisane w kartę)

  - podpisane oświadczenie o stanie zdrowia dziecka (pamiętajcie, że oświadczenie to musi być wypełnione w dniu wyjazdu)

  - pieniążki na drobne wydatki.

   

  Dokumenty

   

   

   

  Pamiętajcie, że abyśmy mogli przyjąć uczestnika na obóz musimy mieć jego kartę kwalifikacyjną oraz oświadczenie o stanie zdrowia dziecka wypełnione i podpisane w dniu wyjazdu.  Ani rodzic ani dziecko nie może mieć objawów infekcji sugerujących chorobę zakaźną. Żadne z nich nie może mieć kontaktu z osobą chorą bądź przebywającą na kwarantannie z powodu koronawirusa na 14 dni przed rozpoczęciem turnusu. 

  W oświadczeniu znajduje się także zgoda na pomiar temperatury u dziecka oraz zobowiązanie do zabrania dziecka w ciągu 12 godzin od wystąpienia objawów.

   

  POBIERZ OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA DZIECKA

  POBIERZ KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ

   

  Covid-19

   

   

   

  Wszyscy nasi wychowawcy i kierownicy odbyli dodatkowe szkolenie z tegorocznych zasad i wytycznych sanitarnych. Będą musieli wykazać się brakiem objawów chorobowych oraz brakiem kontaktu z osobami zarażonymi i na kwarantannie. Dodatkowo wychowawcy i kierownicy zostaną wyposażeni w środki ochrony osobistej.

  Ośrodek przygotowany jest do przyjęcia klientów według wytycznych dla obiektów noclegowych. Zapewnia także profesjonalną opiekę medyczną w postaci etatowej pielęgniarki.

  Podczas przygotowań obozu kierujemy się wytycznymi MEN, GIS, MZ oraz Kuratorium Oświaty.

   

  Ubezpieczenie

   

   

   

  Firma KOMARO posiada obowiązkową Gwarancję Turystyczną zawartą w firmie UNIQA  Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. o numerze 1055521898.

   

  Ważne

   

   

   

  Warunkiem powstania obozu temetycznego jest zgłoszenie się minimum 10 osób. W przypadku nie zgłoszenia się minimalnej ilości dzieci na dany obóz poinformujemy o tym pozostałych uczestników minimum 10 dni przed rozpoczęciem obozu. Istnieje mozliwość przepisania dziecka na inny profil.

   

  Powyższa oferta ma charakter informacyjny i  nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.