• INSTRUKTORZY

   Poniżej przedstawiamy Państwu trzon naszej kadry, ludzi którzy tworzą programy naszych wyjazdów w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie. Naszą pasją jest aktywne spędzanie wolnego czasu i zarażanie tym innych ludzi bez względu na wiek.

   

  Karol Mirkowicz "Lolek" - absolwent  Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na wydziale Wychowanie Fizyczne.Instruktor Rekreacji Ruchowej i Sportu o specjalnościach Narciarstwo zjazdowe, Snowboard i Survival.  Wychowawca i opiekun kolonijny.  Posiada uprawnienia płetwonurka OWD SSI, młodszego ratownika WOPR.Trener szkoleń team-buildingowych, konstruktor parków linowych i stanowisk wysokościowych. Pasjonuje się wspinaczką,  paintballem i aktywnym wypoczynkiem.

  Wojciech Komorowski "Komar"- absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na wydziale Wychowanie Fizyczne. Instruktor Rekreacji Ruchowej i Sportu o specjalnościach  Narciarstwo zjazdowe , Survival. Instruktor Związku Harcerstwa Polskiego posiadający uprawnienia wychowawcy i opiekuna kolonijnego. Młodszy ratownik WOPR, płetwonurek OWD  SSI, organizator i trener szkoleń team-buildingowych, organizator gier  i zawodów paintballowych, taternik jaskiniowy, konstruktor parków linowych i stanowisk wysokościowych. Miłośnik wspinaczki, spadochroniarstwa i aktywnego spędzania czasu wolnego.
  Marceli Gruszczyński - Absolwent politechniki częstochowskiej na kierunku informatyka i ekonometria, od małego związany z wodą, ratownik wodny, jachtowy sternik morski, motorowodny sternik morski, nurek p2 cmas, instruktor pływania, instruktor narciarstwa zjazdowego, wychowawca i opiekun kolonijny, organizator rejsów i obozów żeglarskich.
  Paulina Komorowska "Pamelka" -absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Turystyki i Rekreacji. Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness-nowoczesne formy gimnastyki i Aqua fitness. Wychowawca i opiekun kolonijny. Doskonale sprawdza się w pracy z dziećmi. Odbyła kurs windsurfingu, wspinaczki wysokościowej i survivalu.  Trener szkoleń team-buildingowych. Specjalista od marketingu i spraw biurowych w firmie. Mama dwóch wspaniałych chłopców, którzy całą energią uczestniczą we wszelkich wydarzeniach firmy Komaro :)
  Mirosław Walczyk "Mongoł"  - absolwent kierunku Pedagogika Obronna i Surwiwal na Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Doświadczony instruktor harcerski prowadzący od kilkunastu lat 62 Harcerski Klub Pol - Surwiwal. Kierownik i wychowawca na placówkach wypoczynku, instruktor survivalu i ratownik medyczny. Płetwonurek AOWD PADI i CMAS. Ukończył  Kurs Działań Specjlnych "Trawers" oraz  I Selekcję Żołnierza Polskiego po czym odbył służbę w 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej. Świetny metodyk i organizator imprez terenowych.
  Mirkowicz Małgorzata- 'Goha'  - absolwentka  Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej kierunku Turystyka i Rekreacja. Doświadczona w pracy wychowawcy kolonijnego, kierownik wycieczek szkolnych., Od wielu lat współpracuje z firmami organizującymi aktywny wypoczynek dzieci i młodzieży. Górskie wędrówki, wspinaczka, snowboard,joga, literatura podróżnicza i historia himalaizmu są jej pasjami, a podróże- odskocznią od rzeczywistości. Chętnie zwiedza nowe miejsca i poznaje nowe kultury, uwielbia rosyjska bajkę Masza i Niedźwiedź. Pełna energii, uśmiechnięta,sumienna, kreatywna, zadowolona z każdej chwili życia, czyli posiada wszystko to co niezbędne w pracy z dziećmi :) Doskonale sprawdza się także w relacjach i pracy z młodzieżą i dorosłymi.

  Tomasz Lewandowski "Lewy" – Instruktor snowboardu, ćwiczeń siłowych i odnowy biologicznej. Ukończył kurs Młodszego Ratownika oraz Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Instruktor sportu. Fan wspinaczki, pływania, akrobatyki i szermierki. Największą jego  pasją jest jednak fotografia oraz kaskaderstwo. Na swoim koncie ma pracę przy takich projektach jak: „Pierwsza miłość”, „Kryminalni” czy „Dywersant”. Uczestniczy także w wielu pokazach kaskaderskich, jak również pokazach sztuk walki.

  Darek Raciborski-były dowódca Jednostki Strzeleckiej 1012 Łomża, instruktor strzelectwa, specjalista do spraw militarnych i survivalu. Szkolił się w najlepszych jednostkach specjalistycznych w Polsce. Ukończył także kurs obsługi stanowisk linowych oraz I pomocy przedmedycznej. Opiekun i wychowawca kolonijny, kierownik wycieczek i szkolnych imprez krajoznawczo-turystycznych.  Budzi respekt zarówno u dzieci jak i dorosłych

   

  Na codzień współpracujemy z ponad 30 osobową ekipą instruktorów różnych dyscyplin zarówno letnich jak i zimowych gotowych do podjęcia pracy na Państwa imprezie.

  Jeżeli jesteś organizatorem obozów, wyjazdów integracyjnych czy też innych form aktywności,a  brakuje Ci sprawdzonej i doświadczonej kadry to skontaktuj się z nami. My sprawdzamy nie tylko uprawnienia naszych instruktorów ale także ich rzeczywiste umiejętności.