•  


  ZIMA 2020

   

  FERIE RODZINNE to wyjazd dla wszystkich fanów sportów zimowych wyjeżdżających całymi rodzinami. Bogaty program szkoleniowy przewiduje szkolenia w różnych grupach wiekowych. Jest to świetna forma pozwalająca rozwijać się wśród rówieśników, jednocześnie odpoczywając wspólnie z najbliższymi. Oferujemy szkolenie narciarskie i snowboardowe uzupełnione zajęciami rekreacyjnymi oraz wieczornymi zabawami dla najmłodszych.

  >>> SZCZEGÓŁY

   

   

   

   

   

  OBÓZ NARCIARSKI przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-17 lat. Szkolenie naciarskie odbywa się w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Popołudnia poświęcone są rekreacji i zabawie. Nie zabraknie gier, waszych śpiewów i szalonych pomysłów naszych wspaniałych instruktorów  :)

   

  >>>SZCZEGÓŁY

   

   

   

   

  OBÓZ SNOWBOARDOWY przeznaczony jest dla dzieci w wieku 10-17 lat. Szkolenie to nauka jazdy na desce, jak również odrobina freestylu :) Program dopełnia szereg zajęć integracyjnych, dzięki którym będziecie mogli się

  zrelaksować i z nowymi siłami i świetnym humorem rano ruszyć ponownie do boju ;)

   

  >>>SZCZEGÓŁY

   

   

   

  Powyższa oferta ma charakter informacyjny i  nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.