• Treść niedostępna...

  powrót

  ZIELONE SZKOŁY

  Dbając o wszechstronny rozwój naszych podopiecznych kładziemy nacisk na program, który swoją różnorodnością dotrze do wielu sfer życia młodego człowieka. Pragniemy, aby poprzez zabawę dzieci nabyły nowych umiejetności, nauczyły się współdziałać i być wrażliwym na drugiego człowieka.

  Nasze programy dostosowujemy do wieku i poziomu uczestników. Bogaty plan zajęć tworzymy razem z Wami, wybierając destynację kierujemy się Waszymi priorytetami. Pragniemy, aby chwile spędzone z nami pozostały w Waszej pamięci na długo. Zależy nam na tym, by wiedza i umiejętności przekazane dzieciom kształtowały ich rozwój, a przyjaźnie zawiązane na wyjaździe podczas wspólnych działań pozostawały na całe życie.

  Podczas zielonej szkoły realizujemy zajęcia, których odbycie się umożliwiają warunki terenowe wybranego obiektu pobytowego. Są to zarówno wspinaczki na ścianki, pokonywanie parków linowych, gry taktyczne w paintball lub archery tag, survivalowe przygody w lesie lub w kuchni survivalowej, gry terenowe i sportowe, jak i zajęcia taneczne, plastyczne, zręcznościowe, czy też zabawy w młodego chemika lub geologa. Wachlarz jest szeroki i możemy dostosować go np. do profilu szkoły, tematu szkolnego czy też okoliczności, włączając także możliwość zwiedzenia "przy okazji" obiektu turystycznego. Ostateczny program to zbiór naszych możliwości i Waszych potrzeb skonstruowany tak, aby wyjazd był przyjemny dla uczniów oraz nauczycieli. 

  NASZE ATUTY

   

   

   

  Naszym atutem jest profesjonalizm i dbałość o bezpieczeństwo. Kadra KOMARO to zespół świetnie wyszkolonych ludzi, posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. To pedagodzy i instruktorzy z wielu dziedzin. W swojej pracy kładą nacisk na bezpieczną zabawę, bez której nie ma mowy o  udanej zielonej szkole.

  Istniejemy od 2010 roku i od tego czasu współpracowaliśmy z wieloma szkołami. Naszym osiągnięciem jest spotykanie się z nimi często każdego roku. Lubimy patrzeć jak rosną "nasze dzieci". Cieszymy się, że możemy być częścią ich życia.   Chcemy być także częścią i Waszego życia!

  Poznajmy się! :)

   

   

       

   

   Zapraszamy :)

   

   

  Jeżeli Twoja klasa poszukuje ciekawego wyjazdu, złóżcie zapytanie przez formularz, a my skontaktujemy się z Wami i przedstawimy kilka ofert w różnych cenach.

   

   

  Powyższa oferta ma charakter informacyjny i  nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.